Ne Yapıyoruz?

Taşımalı yemek hizmetinden, organizasyonlarınıza kadar her türlü yemek hizmeti vermekteyiz.

Lezzet ve kalitenin buluştuğu yer

Gülüm Yemek

Düğün, nişan, mevlüt, sünnet, toplantı, açılış, piknik organizasyonu gibi tüm yemekli organizasyonlarınızda Gülüm Yemek yanınızda. Deneyimli personelimiz ve lezzetli yemeklerimize size hizmet ediyoruz.

TEKLİF İSTEYİN

Doğru seçim

Gıda Mühendislerimiz tarafından aylık olarak hazırlanan Menüler, modern tesislerimizde pişirilip hazırlanır, uzman personellerimiz tarafında hijyen politikalarına bağlı olarak tüketiciye ulaştırılır.

Yerinde Yemek Üretimi

Tüketici sayısı 100'in üstünde olan ve mutfak alanı tahsis edebilen firmalar için yerinde yemek üretimi hizmeti vermekteyiz. Uzman aşçı ve servis personellerimizi sizin hizmetinize sunuyoruz.

Taşımalı Yemek Hizmeti

Mutfaklarımızda günlük olarak pişirdiğimiz yemeklerimizi, büyük bir titizlik ve hijyen ile sizlere ulaştırıyoruz.

Esnek menü

Hazırladığımız menülerimizde sizlerden gelebilecek taleplere göre değişiklikler yapabilmekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Sürekli gelişimi, müşteri odaklı düşünceyi, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı, temizliği ve güler yüzlülüğü amaç edinen firmamız, kurumlar için ihtiyaçlarına en uygun, hızlı ve kaliteli yemek çözümleri sunmaktadır.

Uzman Ekip

Amacımız, sağlık ve beslenme uzmanları kontrolünde hijyenik ortamlarda ve kalite standartlarında üretilen, Türk ve dünya mutfağından en seçkin lezzetleri siz müşterilerimizle buluşturmak ve yemek üretimi-catering alanında öncülük yapmaya devam etmektedir..

Kalite & Hijyen

Çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabası ile tüm ürün ve hizmet yelpazemiz, uluslar arası kalite standartlarına ve müşteri isteklerine uygundur. Tamamen hijyenik koşullarda üretilen yemek çeşitlerini ekonomik maliyetlerle, istenilen temrin süresinde gerçekleştiriyoruz.

Müterilerimizin Yorumları