BİZ KİMİZ?


Hakkımızda birkaç kelime...

Değerli İş Ortağımız

Kurulduğumuz ilk günkü heyecanı onbeş yıldır taşımaya devam ediyoruz.
İyi bir üretim ve servis kalitesinde tesadüfe yer olmadığı bilinciyle, uluslar arası kalite standartlarını rehber edindik. Tüketici beklentilerine cevap verebilmenin ancak farklı yaklaşımlarla mümkün olacağını düşünüyoruz.
Aile içinde beslenmeye gösterdiğimiz özenin, işyerimize de taşınması gerektiğine inanıyoruz.
Gülüm Yemek bu beklentiye tam onbeş yıldır başarıyla cevap veriyor. Sağlıklı, kaliteli ve keyifle tüketilen yemekler sunan kuruluşumuz; üretim öncesi, üretim, dağıtım ve tüketim aşamalarından oluşan tüm iş sürecini, sürekli tüketici beklentisine uygun olarak geliştiriyor…
…Ve tesislerinin kapılarını değerli iş ortaklarının incelemesine açıyor.

Afiyetle kalın...


Farklıyız

Onbeş yıllık mesleki deneyim ve birikimlerimizde her gün bir yenisini ekliyoruz. Düzenli personel eğitimi çalışmalarımızla bilgilerimizi güncelliyor, sürekli yeni öğretilerle mesleki edinimler kazanıyoruz.
Müşteri mutluluğu ilkemizin içini daha iyi doldurmak ve idari kadrolarımızı geleceğe taşıyacak yönetim danışmanlığı eğitim çalışmalarıyla Gülüm Yemek farkını oluşturuyoruz.
2012-2013 yılı hedefimiz, CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) eğitim çalışmalarına katılmak ve hazır yemek konusunda bir ilke daha imza atmak.

Eğitim formasyonuna sahip deneyimli personel
Ulusal ve uluslar arası kalite güvence sistemi
Sanitasyon ve hijyen kuralları
Gıda sağlığı kontrol ekibi
Özel hizmet sunumu
Yüksek teknoloji kullanımı


Kısaca Biz...

1995 yılından bu yana faaliyet gösteren Gülüm Yemek hijyenik, sağlıklı üretim ortamı ve kaliteli malzeme ile tabldot, toplu yemek, catering servis ve özel yemek organizasyonları konusunda hizmetin en iyisini sunmayı hedeflemektedir.

Gülüm Yemek ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek, devamlı gelişme sürecinde olan ve bu sürekli gelişimini müşteri ile paylaşabilen bir kurumdur.

Gülüm Yemek olarak biz;

Müşterilerimizin istek ve beklentilerine paralel olarak, hijyen hususunda ödün vermeksizin, kaliteli ve sağlıklı yemekler üreterek, ürettiğimiz yemekleri geliştirerek, sektörümüzün önde gelen firmaları arasında olmaktan gurur duyuyoruz.

Geçmişten günümüze gelen ürün, deneyim ve bilgi birikimi, yöresel ve ulusal mutfaklar zenginliği ile Gülüm Yemek çatısı altında birleşir ve aşçılarımızın yeteneği ile bütünleşir.

Daha sonrasında ise sizlerin arzuları ve gereksinimleri unutulmadan en ileri yöntem ve teknikler kullanılarak, beğenilerinize tam ürün ve hizmetlerimiz özenle takdim edilir.

Firmamız aynı zamanda kokteyl, özel yemek davetleri, seminer – toplantı yemekleri, düğün, nişan ve tüm organizasyon hizmetlerinizi gerçekleştirmektedir.