KALİTE


Kalite politikamız...

Kalite Anlayışımız

Çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabası ile tüm ürün ve hizmet yelpazemiz, uluslar arası kalite standartlarına ve müşteri isteklerine uygundur.

Tamamen hijyenik koşullarda üretilen yemek çeşitlerini ekonomik maliyetlerle, istenilen temrin süresinde gerçekleştiriyoruz.

Ürettiğimiz yemeğin, işyerlerinde sunumunu özenle gerçekleştiriyor, müşteri taleplerini yerinde tespit ediyoruz.

Uluslar arası kalite standartlarına verdiğimiz önem Gülüm Yemek’i TSE-HACCP kalite belgesine sahip ülkemizin ilk hazır yemek kuruluşu yapmıştır.

Afiyetle kalın...


Sanitasyon - Hijyen

Toplu yemek üretiminin sorumluluk ve titizlik gerektirdiğinin bilincinde olan Gülüm Yemek sanitasyon ve hijyen uygulamasını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekte, konuyu ciddiyetle ele almaktadır.

Bu yaklaşımdan yola çıkarak tüm temizlik malzemelerini ve hijyen sistemlerini piyasanın önde gelen ISO-9000 belgeli LEVER firmasından temin etmektedir. Ayrıca, LEVER firmasından danışmanlık ve eğitim hizmeti alan Gülüm Yemek, gıda mühendisi ve LEVER danışmanlarının ortaklaşa yaptığı çalışmalar sonucu sürekli olarak denetim ve kontrol altındadır.

Denetim kuruluşları; yemek, içme ve kullanma sularından numuneler alarak düzenli olarak laboratuar analizleri yapmaktadırlar.

Personelimizin sağlık kontrol taraması ve sağlık raporları, diğer analiz sonuçları ile birlikte değerli müşterilerimize düzenli olarak sunulmaktadır.

Bu denetimlere ek olarak buzhane, soğuk depo ve kuru erzak deposunda daimi şekilde nem-sıcaklık ölçüm ve ayarları yapılmakta, malzemelerin depolama aşamasındaki bozulmalar önlenmektedir.


Sertifikalarımız

Göstermekten hoşnut olduğumuz, kalitemizi tescilleyen sertifikalarımız...