Hizmet Politikamız

Hizmet Politikamız

Temel değerlerimizin bir yansıması olan kalite anlayışımız doğrultusunda sunduğumuz hizmetlerden duyulan müşteri memnuniyeti bizim için büyük bir değer taşıyor. Gülüm yemek ailesi olarak prensiplerimizin başında siz değerli müşterilerimizin ve çalışanlarınızın memnuniyetini de göz önünde bulundurarak memnuniyetleri en üst düzeyde tutmayı hedeflemiş, değerli müşteri ailemiz ile köklü bir çalışma sağlamak adına, geniş bir perspektif bakış açısıyla, güvenirlik, istikrar, rekabetçilik ve güçlü ekiple öne çıkarak sağlamayı hedeflemektedir.

Güvenirlilik; kaliteli ürün, objektif olmak, etik ticaret, zamanında ve tam teslimat, hizmet süreci içerisinde sürekli ziyaret ve memnuniyet değerlendirilmesini sağlamaktır.

İstikrar; müşteri beklentileri doğrultusunda hizmetlerimizde sürekli iyileştirme çalışmaları sürdürülmektedir.

Rekabetçilik; uygun fiyat, kaliteli ürün, teslimat süreci, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı olmaktır.

Güçlü Ekip; müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri ile ilgili tüm detaylar alanında uzman ekibimiz tarafından kusursuz bir hizmet anlayışıyla öncelik üretim personellerimiz ve hizmet sonrası müşteri diyaloğu yerine getirilmektedir.

TEKLİF İSTEYİN

Müşteri Memnuniyeti

Sürekli gelişimi, müşteri odaklı düşünceyi, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı, temizliği ve güler yüzlülüğü amaç edinen firmamız, kurumlar için ihtiyaçlarına en uygun, hızlı ve kaliteli yemek çözümleri sunmaktadır.

Uzman Ekip

Amacımız, sağlık ve beslenme uzmanları kontrolünde hijyenik ortamlarda ve kalite standartlarında üretilen, Türk ve dünya mutfağından en seçkin lezzetleri siz müşterilerimizle buluşturmak ve yemek üretimi-catering alanında öncülük yapmaya devam etmektedir..

Kalite & Hijyen

Çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabası ile tüm ürün ve hizmet yelpazemiz, uluslar arası kalite standartlarına ve müşteri isteklerine uygundur. Tamamen hijyenik koşullarda üretilen yemek çeşitlerini ekonomik maliyetlerle, istenilen temrin süresinde gerçekleştiriyoruz.

Müterilerimizin Yorumları